notiziedalmondo.net
Saç modası ile ilgili dünyadan tüm haberler


Notiziedalmondo.net : Site online okumak için dünyanın dört bir yanından saç moda haberleri en büyük ürün yelpazesine içerir. Tüm dedikodu ve saç moda sektöründe uzmanların ilgisini çekebilecek güncel haberler, kuaförlük ve estetik ve kuaförler dünyanın her yerinden. Bu bölümde, her zaman her cephede güncel olmak, böylece her gün piyasada ne olur sektörün operatörlerine iletmek istiyor: bu saç için yeni profesyonel ürünlerin lansmanı hakkında makaleler yayınlar, vücut ve makyaj, trendler Moda saç, saç, uzun saç kesimi önerileri, kısa veya orta, erkek ve kadın, en iyi uluslararası stilistik dedikodu koleksiyonları. Ancak, bu bilgilerin hem profesyonel hem de halkın ilgisini çekeceğini belirtmek gerekir. Güzellik ve kişi ve saç bakımı ve bu sitede sorularınızın cevaplarını bulabilirsiniz. Tabii ki, ancak, okuyucularımız sektöründe ağırlıklı olarak operatörler: onlar kuaförler, şirket müdürleri, ticari, toptancılar ve distribütörler, İtalyan ve yabancı. Bu yüzden Gossip aynı zamanda marka edinimi, iş stratejileri, kuaför ürün acenteleri, satış gücü, ürün tedarikçileri, aksesuar ve güzellik salonları için mobilya, pazar değerlendirmeleri ve analiz ile ilgilenir. Profesyonel kozmetik İtalyan pazarı uluslararası bir entegre etmek için, şirketler ve distribütörler arasında ithalat ihracat alışverişi teşvik etmek.

Gossip & News
21 Nov 19
DiBiaseHair: promo BLACK

DiBiaseHair, azienda di S. Antimo (Napoli) specializzata nelle hair extension, offre prodotti inimitabili e di alta qualità.

Promo Black Friday – 22%

Inserendo il coupon sconto BlackFriday19 direttamente nel carrello sul sito www.dibiasehair.com avrai diritto ad uno sconto del 22% su tutti i prodotti della DiBiaseHair!

21 Nov 19
salone-alessandra-logo

SALONE ALESSANDRA, noto salone di San Donà di Piave (VENEZIA), ti invita a scoprire la nuova collezione SPEECH realizzata in collaborazione con Art Hair Studios, partner Wella.

Il leitmotiv dell’intera collezione è la parola che abita i pensieri, le emozioni e le fantasie di tutti noi. I capelli esprimono in libertà il nostro modo di essere e comunicano agli altri chi siamo e cosa vogliamo.

Ph: Zatac
Products: Wella Professionals, System Professional,
Professional Sebastian, Seb Man, Nioxin, OPI.
Mood, Set Design e Copy: Mind Store di Anna Perghem

hair-collections

21 Nov 19
Daniel-Rymer

The colour yellow stands for positivity, clarity, energy, optimism, enlightenment,remembrance, intellect, honour, loyalty, and joy, but it also represents cowardice and deceit. Yellow can also represent caution and in some cultures, jealousy.

Ph: Lel Burnett
MUA: Danny Williams
Stylist: Daniel Rymer
Images: FPA

hair-collections

21 Nov 19

Dedicato a tutti:
Estetiste, massaggiatori, istruttori, farmacisti, infermieri, tatuatori, onicotecnici, parrucchieri ,dermopigmentisti, personal trainers, insegnanti, volontari, assistenti, curiosi e tanti altri.

Dott.Roberto-Cavagna
Dott.Roberto-Cavagna

Per fare cosa?
Diventare una SKIN GUARDIAN una sentinella della pelle che conosce e ri-conosce le patologie tumorali benigne e maligne della pelle, delle unghie e le precancerosi.

Perchè?
Per salvare vite umane dai tumori più facili da diagnosticare, quelli visibili a occhio nudo.

Quanto dura?
Una sola giornata per imparare a distinguere le patologie pericolose ed indirizzare i clienti allo specialista per la diagnosi e la cura più precoce.

calendario caorsi
21 Nov 19
F&M Creative Team

Find put the latest hair collection, called "Frae", made by F&M Creative Team, international hairstylists from UK.

Ph: Mauro Carraro
MUA: Amy Barrington
STYLIST: Jivomir Domoustchiev

hair-collections

Encyclopedic hair website


Kuaförler güzellik ve estetik salonlarında saç sağlığına özen gösterir, moda-saç fotoğrafları için stil saç modelleri ve saç bakım ürünleri satışı ile.

İlgili Konular

Kuaförler sözlüğü

Notiziedalmondo.net, kuaförler, saç, sağlık, güzellik salonları, saç moda fotoğrafları, saç modelleri, estetik, satış, kellik bakımı, Notiziedalmondo.net, saç düşme, boyama, güneş vuruşları, balayages, meches, shatush, deja-vu, Notiziedalmondo.net, kuaför dergileri, yeni kuaförler, en son kuaförhaberleri, estetik dergisi, stüdyo, griffe, trend, kraliçe, sen, Notiziedalmondo.net, cabeleireros, prince, saç stilleri, toni&guy, ah alternatif, remixler, lh la horquilla, vidaaesthetics, tocado, Notiziedalmondo.net, hombre, tophairstylist, beautybazar tarafından haberler, haberler, ihf, saç hayalleri, lnenail, styling, salon, Notiziedalmondo.net, saç, saç dünyası, bqmagazine, bqtrends, kozmetik rusya, saç!s, modern, intercoiffure, beautybazar, Notiziedalmondo.net, küp akıllı, küp 3 moda sadece, küp fotoğraf moda saç, saç, saç, Saç gazeteleri, moda trendleri, en iyi kuaförler, haber programı kuaförleri, Notiziedalmondo.net, periyodik kuaförler, saç haberleri, kuaför adres listeleri, kuaför dergileri, dergi saç modelleri, dergi saç modelleri, dergi fotoğraf saç kesimi, iş arama kuaförler, saç kesim, Notiziedalmondo.net, kuaför çıkışları, dedikodu dedikodu dergisi, moda trendleri dergisi, saç dergisi, kitap kitapları, moda dergisi, moda dergileri, kuaförler, estetik, Notiziedalmondo.net, güzellik, resmi site, yenilik & saç

X

privacy